پروژه ی بازی آنلاین گوگل

مجله علم و فناوری
پروژه ی بازی آنلاین گوگل

گوگل به تازگی دست به اجرای پروژه‌ای در دنیای بازی‌های آنلاین زده است که به کاربران اجازه می‌دهد Assasin Creed را بر روی کروم خود اجرا کنند.

با اعلام گوگل سرویس استریم این کمپانی که مخصوص بازی‌های رایانه‌ای می‌باشد کار خود را شروع کرد. البته که این سرویس فعلا در مراحل آزمایشی و اولیه‌ی خود قرار دارد، اما کمپانی گوگل قصد دارد تا با گرفتن بازخوردهای مناسبی از کاربران، سرویس را ارتقا ببخشد و توسعه‌ی بیشتری به آن بدهد. گوگل هدف اولیه‌ی خود را از راه انداختن این سرویس، حل کردن مشکلات همیشگی‌ای می‌نامد که در بازی‌ها و ویدئو‌های آنلاین بوجود می‌آید.

گوگل با همکاری کمپانی یوبیسافت(Ubisoft) قصد دارد بازی Assassin’s Creed Odyssey را به شکل آنلاین در اختیار گروه محدودی از کاربران کروم، بر روی این پلتفرم قرار دهد.

بازی Assassin Creed بر روی گوگل کروم

اوایل سال میلادی جاری بود که Information گزارشی در ارتباط با علاقه‌ی گوگل به ورود به عرصه‌ی بازی‌های آنلاین به چاپ رساند. به گفته‌ی گوگل، این کمپانی تمرکز خود را بر روی ایرادات، کمبودهای گرافیکی و بارگذاری‌های ناموفق خواهد گذاشت.

شایان ذکر است که کاربرانی که قصد شرکت در این آزمایش آنلاین را دارند حتما بایستی ساکن آمریکا باشند و حداقل ۱۷ سال سن داشته باشند. طبق اعلام گوگل، برای اتصال به این سرویس سرعت اینترنت خانه‌ی شما باید حداقل ۲۵ مگابایت بر ثانیه باشد تا بازی به راحتی هر چه تمام‌تر اجرا شود.

نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط