جدیدترین مشکل در آپدیت ویندوز ۱۰

مجله علم و فناوری
جدیدترین مشکل در آپدیت ویندوز ۱۰

مایکروسافت آخرین آپدیت خودکار ویندوز ۱۰  (ماه اکتبر) را متوقف ساخت. این بروزرسانی که معمولا به شکلی بی‌اختیار شروع به کار می‌کند برای چندین کاربر مشکلات بزرگی ایجاد کرده است.

اوایل همین هفته کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که در پی شکایت چندین نفر از کاربران مبنی بر پاک شدن فایل‌های کامپیوترشان پس از آخرین آپدیت اکتبر، این آپدیت را به حالت تعلیق درآورده است. این کمپانی بر روی وبسایت خود و در این رابطه، نوشت: «ما باید اصلاحاتی بر روی ورژن ۱۸۰۹ یعنی آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ انجام دهیم و تحقیقات خود را در رابطه با پاک شدن فایل‌های کاربران تکمیل کنیم.»

آخرین آپدیت ویندوز ۱۰

در حال حاضر مایکروسافت از کاربرانی که با این آپدیت به مشکل برخورده‌اند تقاضا کرده تا به شکل مستقیم با کمپانی تماس برقرار کنند و در صورتی هم که آپدیت را به شکل دستی در اختیار دارند از نصب آن خودداری کنند.

برخی دیگر از شکایت‌ها، خبر از به وجود آمدن مشکلاتی در متصل شدن نرم‌افزار‌های کامپیوتر به اینترنت می‌دهد. حال خود مایکروسافت به شکل مستقیم مانع این آپدیت شده تا تعداد ویندوزهای به مشکل خورده بیش از این نشود.

نکته‌ی جالب در این خبر این می‌باشد که مایکروسافت میلیون‌ها نفر کاربر و شانس برای تست و امتحان این آپدیت‌ها دارد و با این حال هنوز هم در رونمایی‌های خود بارها به مشکل خورده است و مجبور به بررسی دوباره‌ی محصولات و برنامه‌های خود شده.نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط