جدیدترین تکنولوژی اینترنت بی‌ سیم و پاوربانک در یک Device !

مجله علم و فناوری
جدیدترین تکنولوژی اینترنت بی‌ سیم و پاوربانک در یک Device !

در کنفرانس سالانه‌ی IFA از جدیدترین تکنولوژی برای اینترنت بی‌سیم و پاوربانک، آن هم در یک قطعه و در کنار هم رونمایی شد. در سالهای اخیر تکنولوژی‌های بسیاری سعی در ساده‌سازی دسترسی به اینترنت کرده‌اند و شاید چیزی که بیشتر از همه هدف آنها بود، اینترنتی بی‌سیم و جهانی می‌بود که حالا خیلی دور از دسترس به نظر نمی‌رسد.

نام این قطعه Skyroam Solis می‌باشد که قطعه‌ای دایره شکل و نارنجی‌رنگ به شکل یک پاک(گوی هاکی روی یخ) است. این تکنولوژی جدید هم به توانایی پاوربانک PowerBank و هم قابلیت هات‌اسپات (Hotspot) کردن را دارد. در حال حاضر قیمت آن ۱۵۰ دلار می‌باشد و در بسیاری از کشورهای اروپا و آمریکا امکان استفاده‌ی یک روزه‌ی آزمایشی، دارد.
طرز اتصال Skyroam Solis به گوشی همراه
طرز کارکرد آن همانند قابلیت Hotspot بر روی گوشی‌های هوشمند می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد شبکه‌ اینترنتی بی‌سیم و شخصی ایجاد کند. این پاک‌ها در فضاهایی که اینترنت نسل چهارم قابل دسترس می‌باشد به آنها متصل می‌شوند و تا ۵ دستگاه را پشتیبانی می‌کنند. بعد از اتصال پاک به اینترنت شما نیز می‌توانید گزینه‌ی Wifi یا اینترنت بی‌سیم گوشی خود را فعال کنید و به راحتی به از اینترنت استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید دستگاه‌های متصل شده به Skyroam را مشاهده کنید و در صورت تمایل اتصال آنها را قطع نمایید.

درون این قطعه باتری‌ای ۶۰۰۰mAh وجود دارد که از طریق خروجی یواس‌بی (USB) در پشت دستگاه قابل شارژ می‌باشد. شما حتی می‌توانید با استفاده از این خروجی گوشی همراه خود را نیز شارژی دوباره کنید.

در صورت اتصال به اینترنت نسل چهارمی مناسب و کارآمد، این پاک می‌تواند سرعت دانلودی برابر با ۵ مگابایت در ثانیه ایجاد کند. اما شاید منفی‌ترین نکته‌ی این تکنولوژی جدید سرعت آپلود و بارگذاری آن باشد که به شدت پایین است.

نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط