تغییرات بزرگ در کمپانی مشهور الگاتو

مجله علم و فناوری
تغییرات بزرگ در کمپانی مشهور الگاتو

تغییرات بزرگی که در کمپانی الگاتو رخ داده، می‌تواند مسیری جدید برای تکنولوژی‌های خانگی و آینده‌ی آن باشد. شرکت الگاتو سالهاست که با محصولات مختلف خود به بیش از ۸۰ کشور در جهان خدمت می‌رساند؛ اما حالا این کمپانی در ادامه‌ی نقشه‌های توسعه‌ی خود با تغییر بزرگی مواجه شده است.
خط تولید کمپانی الگاتو در حال حاضر سعی در توسعه‌ی محصولات خود و گسترش بازار خود دارد. به همین دلیل این کمپانی به تازگی سنسورهای جدیدی به سری دستگاه‌های Eve خود اضافه کرده است تا میزان همکاری آن را با Homekit اپل افزایش و بهبود بدهد.

محصولات جدید کمپانی الگاتو
از روز چهارشنبه کمپانی الگاتو به شکلی اختصاصی بر روی سرویس‌های خانه‌ی هوشمند Homekit تمرکز خواهد داشت و نام خود را به سیستم‌های ایو: Eve Systems تغییر خواهد داد.
دستگاه Eve در ابتدایی‌ترین شکل خود سیستمی برای تنظیم حرارت رادیاتورهای خانگی می‌باشد و سرآمد رقیبان خود در بازار تکنولوژی می‌باشد. این محصول از زمان ورود خود به دنیای تکنولوژی، هر سال پیشرفت‌های جدیدی مانند کنترل‌های لمسی و نمایشگرهای دیجیتال داشته است.

از روز چهارشنبه کمپانی الگاتو به شکلی اختصاصی بر روی سرویس‌های خانه‌ی هوشمند Homekit تمرکز خواهند داشت و نام خود را به سیستم‌های ایو: Eve Systems تغییر خواهد داد.


قبل از ورود به عرصه‌ی تکنولوژی‌های خانگی، کمپانی الگاتو در ابتدا کار خود را در زمینه‌ی بازی‌های ویدئویی شروع کرد. در حال حاضر این شاخه از کمپانی به Corsair فروخته شده است که خود شرکت بزرگی در عرصه‌ی بازی‌های ویدئویی می‌باشد.
شاید از قبل آشنایی مناسبی با محصولات کمپانی الگاتو داشته باشید: Eve Degree که به سنجش دمای هوا می‌پردازد، Eve Lock که قفلی هوشمند می‌باشد، Eve Smoke که سنسوری حساس به دود برای مواقع بحرانی است، Eve Window Guard سنسورهای مربوط به محافظت از پنجره . محصولات موفق دیگر...
به احتمال فراوان کمپانی الگاتو محصولات جدید و هنوز ناشناس دیگری هم خواهد داشت که در کنفرانس سالیانه‌ی تکنولوژی IFA واقع در برلین، رونمایی کند.
به تازگی «مارکوس فست»؛ مقام ارشد کمپانی، در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرده است که: «برند الگاتو تقریبا برای ۲۰ سال همراه ما بود، و خب این طبیعیه که ما از جدا شدنش کمی ناراحت باشیم اما کمپانی Corsair خانه‌ای جدید و مناسب برای الگاتو می‌باشد و می‌تواند بهتر از ما نیازهای آن را شناسایی و برطرف کند.»


نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط