بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸

مجله علم و فناوری
بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸

در این مقاله به بررسی چند نمونه از بهترین بازی‌های گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ و در ژانرهای مختلف می‌پردازیم:

PUBG MOBI

بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸

بازی مهیج و خلاقانه‌ای که به شما اجازه می‌دهد به صورت فردی یا گروهی بازی را اداره کنید.
در ابتدای این بازی شما با چتر نجات خود بر روی زمینی فرود می‌آیید که باید در آن به جستجوی اسلحه و تجهیزاتی برای بقای خود یا گروهتان بگردید. 
یکی از مزیت‌های این بازی نقشه‌ی آن می‌باشد که با جزییات دقیقش نقش مهمی در هدایت بازی ایفا می‌کند.


Hipster Attack

بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸
بازی Hipster Attack برخلاف خیلی از بازی‌های سبک دفاع از قلعه، تجربه‌ای صرفا مفرح با چاشنی طنز غنی است.
این بازی انتخاب بسیار جذابی برای آن دسته از طرفداران بازی‌های به سبک دفاع قلعه‌ای می‌باشد. حال این نمونه‌ی جدید ارتش تاریک یا اژدها ندارد؛ بلکه روند بازی شامل کافی شاپی می‌شود که شما در نقش کارگرهای آن باید با سلاح‌های مختلف (آن هم ساخته شده از قهوه!) برای حملات هیپسترها آماده شوید. شاید یکی از بزرگترین نکات این بازی کمدی و طنز آن باشد.


One Hour One Life for Mobile

بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸
بازی متفاوتی که تا حدودی نسخه‌ای شبیه‌سازی شده از زندگی واقعی می‌باشد. اسم بازی داستان آن را خلاصه می‌کند: شما یک ساعت زمان خواهید داشت تا زندگی شخصیت اصلی خودتان و ادامه‌ی نسلتان را مشخص کنید. هر یک ساعت یک دقیقه در دنیای واقعی می‌باشد و بازی پس از ۶۰ سالگی شما به پایان می‌رسد.


BestLuck

بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸
این بازی از یک داستان احساسی و به شدت جذاب برخوردار می‌باشد. این ژانر از بازی‌ها به تازگی رشد فراوانی گرفته‌اند و BestLuck نیز نمونه‌ی موفق دیگری از بین آن‌ها می‌باشد. داستان بازی در یک جنگل اتفاق می‌افتد و بدون وجود حتی یک دیالوگ باید راه خودتان را در جنگل با پیدا کردن سرنخ‌ها ادامه بدهید.


Chaos Reborn: Adventures

بهترین بازی های گوشی ۲۰۱۸
خالق بازی XCOM یکی از معروفترین بازی‌های گوشی، پروژه‌ی جدیدی را به پایان رسانده که توجه بسیاری از طرفداران این سبک از بازی‌ها را جلب کرده است. بازی Chaos Reborn: Adventures به سبک استراتژیک می‌باشد و ویژگی‌های مشترک زیادی با بازی شطرنج دارد. شما در این بازی نقش یک جادوگر را ایفا می‌کنید که باید با استفاده از سحرها و گزینه‌های دیگرتان بازی را جلو ببرید.

نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط