بررسی اسپیکرهای جدید «آنکر» به نام سوندکور اینفینی

مجله علم و فناوری
بررسی اسپیکرهای جدید «آنکر» به نام سوندکور اینفینی

اسپیکرهای جدید کمپانی آنکر به نام سوندکور اینفینی (Anker Soundcore Infini) به بازار معرفی شدند؛ در این مقاله به بررسی نکات مثبت و منفی این اسپیکرها، می‌پردازیم.

در حالیکه آنکر در ابتدا کار خود را با شارژرهای باتری و تجهیزات فرعی شروع کرد، این کمپانی در سالهای اخیر توانسته سهم عظیمی از بازار اسپیکرها و هدفون‌ها را در اختیار بگیرد.

اسپیکرهای جدید آنکر
محصولات دیگری که آنکر در این سالها معرفی کرده، معمولا کیفیتی بالا و قیمتی پایین و مناسب داشته‌اند؛ اعم از هدفون‌های ضد صدای آن که با ورود خود به بازار توانستند توجه بسیاری از منتقدان و مشتری‌ها را جلب کردند.
اسپیکرهای جدیدی که آنکر به تازگی رونمایی کرده، تمام چیزی می‌باشد که شما از یک اسپیکر هوشمند انتظار دارید. به گفته‌ی برخی از متخصصان فروش کمپانی، این اسپیکر به راحتی قابلیت به لرزه درآوردن یک اتاق حدودا ۲۰ متری را دارد و قیمت آن تنها ۱۰۰ دلار می‌باشد.


با باز کردن جعبه‌ی این اسپیکر، تمام تجهیزاتی که لازم خواهید داشت از جمله: کنترل ریموت، کابل‌های دیجیتال و آ.یو.اکس(AUX)، باتری و دفترچه راهنمایی چندزبانه برای طرز استفاده از دستگاه، قرار دارند.


قابلیت اتصال این سری از اسپیکرهای آنکر به حد زیادی ساده و آسان شده است؛ به طوری که دیگر نیازی به برنامه‌های از پیش تنظیم شده برای اجرای آن، نخواهید داشت. تنها با وارد کردن کابل مخصوص دیجیتال تلویزیون که در جعبه‌ی اسپیکر قرار دارد، می‌توانید در کمترین زمان تلویزیون را به صفحه کنترل اسپیکر تبدیل کنید.

اسپیکرهای جدید آنکر
یکی از بزرگترین اشکال‌های این دستگاه، قابلیت تعدیل‌سازی صدای آن می‌باشد؛ بیشتر اوقات تنظیم کردن صداهای موسیقی و تعادل این صداهای مختلف، ممکن است بسیار سخت شود. البته که این نکته بیشتر به موسیقی‌های پیچیده‌تر و لایه‌داری باز‌می‌گردد که شاید تمامی خریداران این دستگاه مخاطب آنها نباشند.

نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط