الون ماسک بازی فورت نایت را حذف کرد

مجله علم و فناوری
الون ماسک بازی فورت نایت را حذف کرد

الون ماسک مدیر عامل دو کمپانی بزرگ و موفق تسلا و اسپیس ایکس به تازگی در توئیتر خود اعلام کرده: «من باید این بچه‌ها رو از باکرگی ابدی نجات می‌دادم».

الون ماسک که هر روز به شهرتش اضافه می‌شود یکی از موفق‌ترین و مبتکرترین چهره‌ها در دنیای تکنولوژی می‌باشد. از ماسک به عنوان فردی حاشیه‌ساز نیز یاد می‌شود. حالا او در اقدام عجیبی امتیاز بازی معروف فورت‌نایت(Fortnite) را به شکل کامل خریداری کرده و بعد آن را کاملا از دسترس خارج کرده است.

بازی فورت‌نایت که به شدت اعتیادآور و جذاب می‌باشد به یکی از اصلی‌ترین سرگرمی‌های دنیای بازی‌های ویدئویی تبدیل شده بود. تعداد شرکت‌کننده‌ها در این بازی به شدت در حال افزایش بود که ماسک روند آن را نابود کرد.

حال پس از این اقدام و توئیت ماسک، جنگ کوچکی میان او و طرفداران فورت‌نایت در شبکه‌ی توئیتر شکل گرفته است. اکانت رسمی بازی فورت‌نایت در پستی نوشت: «یک دهه طول میکشه تا اسپیس ایکس مقر خودشو تو مریخ بسازه؟ LOL فقط بسازش»

ماسک نیز در جواب این پست به شکل کنایه‌آمیزی نوشت: «واقعیت سخته...» که اشاره به مجازی بودن بازی‌های ویدئویی از جمله فورت‌نایت داشت.

در ادامه نیز برخی از طرفداران این بازی واکنش‌های منفی‌ای نسبت به اقدامات ماسک نشان دادند. یکی از کاربران نوشت: «ماسک من باید بهت بگم که اتفاقا بعد از بازی کردن فورت‌نایت بود که من باکرگی‌م رو از دست دادم» ماسک نیز جواب داد: «آنلاین حساب نمیشه».

جنگ الون ماسک و فورت نایت در توئیتر

در هر صورت واکنش‌های به این اتفاق هنوز هم در جریان است و شبکه‌ی توئیتر نیز تبدیل به خط مقدمی برای جنگ بین الون ماسک و هم‌عقیده‌هایش با طرفداران فورت‌نایت شده است.

نظرات (۰)

نظر بدهید

پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد. موارد الزامی با ستاره (*) مشخص شده اند.

مطالب مرتبط